best

İletşim

+31641587058

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

TestingWebsiteHeader

Bültene Abone Ol

Kök hücreler vücudumuzda bütün doku ve organları oluşturan ana hücrelerdir. Bu hücreler sınırsız bölünebilme ve kendini yenileme, organ ve dokulara dönüşebilme yeteneğine sahiptir. Bu hücreler kemik, kas, kıkırdak, karaciğer, sinir ve cilt hücreleri bölündükleri zaman kendileri gibi hücreler oluşturur.Kişinin kendisinden alınan kanın santrifüj işlemi ile bileşenlerine ayrılmasından sonra trombositleri, lökositleri ve çeşitli büyüme-growth (Consantre Growth Hormon) faktörlerini ve sitokinleri içeren katman ile beyaz kan hücrelerinin hemen altındaki yoğun pıhtı tabakası elde edilir. İyileştirme performansı çok yüksek olan kısım buradadır. Sadece dokuya direk uygulanmakla kalmaz, doktorunuz gerekli gördüğünde damar yolu ile de uygulayabilir. İyileşme süreci için mucizevi bir tedavi yöntemidir.


Saç Ekimi Nedir?

Başarı Oranı %99 Yüksektir

Saç ekimi saç dökülme problemi ve kellik yaşayan kişilerin ense bölgelerinden alınan saç köklerinin problemli alana nakledilmesi işlemidir. Saç ekiminde nakledilecek kökler sağlıklı ve dökülme ihtimali olmayan güçlü kökler arasından seçilir. Saç dökülmesinden dolayı açılmalar ve seyrelmeler yaşayan kişilerin de uygulatabilecekleri güvenli bir yöntemdir. Yani saç ekimi yaptıracak kişinin tamamen kel olmasına gerek yoktur. Saç ekimi saç dökülmesi ve kellik problemlerinde uygulanan en etken yöntemdir. Saç ekimiyle nakledilen köklerde yeniden dökülme yaşanması söz konusu olmaz. Saç ekimiyle kişiler eski hatta eskisinden daha güçlü ve sağlıklı saçlara 6 ay gibi kısa bir sürede kavuşurlar.


Devamı
Saç Ekimi


  • Saç Ekimi

   Saç Ekimi

   TIRAŞSIZ SAÇ EKİMİ Seyrelmenin olduğu, saçların aralarına rahatlıkla girilebilen durumlarda saçlar kazınmadan ekim yapılması işlemidir.
  • Karın Germe

   Karın Germe

   Plastik Cerrahi MİNİ KARIN GERME Sadece alt karın bölgesi yani göbek altındaki fazla yağ ve cilt dokusunun alınması işlemidi
  • Hollywood Estetiği

   Hollywood Estetiği

   Hollywood Estetiği Bichectomy bir tür yanak inceltme ameliyatı olup yanak ve çevresine kalıcı olarak şekil verme işlemidir.
  • Badem Göz Estetiği

   Badem Göz Estetiği

   BADEM GÖZ ESTETİĞİ Daha çekici ve daha derin gözler herkesin istediği şeydir. Badem göz estetiğiydi çekik göz estetiği olaraktan bilinen bu işlem gözlerin daha çekici olmasını sağlar.
  • Kol & Bacak Germe

   Kol & Bacak Germe

   KOL VE BACAk GERME ESTETİĞİ Eğer cildiniz esnekliğini henüz kaybetmediyse liposuction tedavileri ve lipoliz ile kol ve bacakları inceltmek oldukça etkilidir.
  • Six pack ameliyatı

   Six pack ameliyatı

   Six pack ameliyatı karnın bazı bölgelerine liposuction uygulaması ile bazı bölgelerine de yağ eklenmesi ile yapılmaktadır. Fit bir vücuda sahip olmak herkesin istediği bir şeydir.
  • Yüz Germe Ameliyatı

   Yüz Germe Ameliyatı

   Yüz germe, her ne kadar estetik kaygılar sebebiyle yapılan medikal bir işlem olarak algılansa da, zaman zaman tıbbi bir gereklilik olarak da karşımıza çıkar.
  • Penis Büyütme

   Penis Büyütme

   Penisin aşırı bağlarının gevşetilecek penis boyunun uzatılması ve penisin kalınlaştırılması operasyonunda çok farklı yöntemler mevcuttur. Bu yöntemler yağ enjeksiyonu ve greft koyma yöntemleridir.
  • PRP Tedavisi

   PRP Tedavisi

   PRP tedavisi kişinin kendi kanından elde edilen plazma ile yavaşlayan hücre yenilenmesinin yeniden sağlamasıdır. PRP tedavisiyle cilt gençleştirme, saç dökülmesi ve ortopedik rahatsızlıkların tedavisi yapılabilmektedir.

  Ücretsiz Airport Transfer

  700

  Otel Konaklama Hizmeti

  otel

  Uçak Bileti Kesilir

  ucagim

  Whatsaap

  +31 6 41587058